KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9533241

nr 953 3241

Einar Forseth

(1892-1988), Sverige

Blandteknik, Einar Forseth (1892-1988), Hamn, signerad. 1963, 27x35

Einar Forseth, född 1892 i Linköping, död 1988, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 april 2015
kl 19:55:31

Einar Forseth

Läs mer om Einar Forseth